Pohotovosť: +421 901 787 808
Kontakt: +421 2 3211 4646 alebo +421 2 3211 4644

FemtoLASIK

Ostrý zrak rýchlo a bezbolestne.

Zbavte sa okuliarov rýchlo a bezbolestne

Pridajte sa aj vy k ľuďom, ktorí si veselo užívajú ostrý pohľad na svet. Či už vás trápi krátkozrakosť, ďalekozrakosť alebo astigmatizmus, laserovou operáciou FemtoLASIK dokážeme tieto vaše dioptrické vady rýchlo a bezbolestne odstrániť.

 

Prečo je FemtoLASIK pre vás ten pravý?

Ide o najobľúbenejší laserový zákrok vo svete

Čas hojenia po operácii je najkratší

Je to bezbolestná metóda

Trvá zväčša len do 15 minút

Vyznačuje sa vysokou bezpečnosťou

Zároveň si môžete užiť množstvo výhod oproti klasickým operáciám očí laserom ... Oveľa vyššia presnosť
Nedochádza k narušeniu oka mechanickou čepeľou
Takmer nulové riziko zápalov
Väčšia plocha pôsobenia s lepšou stabilitou
Okamžité vypnutie lasera pri mihnutí oka

 

Priebeh laserovej operácie

Počas každého z krokov operácie vás čaká nadštandardná starostlivosť našich lekárov a tiež najmodernejšie technologické vybavenie.

1

Pred laserovou operáciou vám vykonáme dôkladné vyšetrenie zraku. Tak získame detailné informácie o výške vašej dioptrickej chyby.

2

Zákrok prebieha len pár minút v lokálnej anestézii aplikáciou očných kvapiek, takže bude celý zákrok úplne bezbolestný.

3

Najskôr femtosekundový laser vytvorí patentovaným postupom IntraLase na povrchu oka veľmi tenkú lamelu, takzvaný „flap“. Naša klinika ako jediná na Slovensku využíva špeciálny femtosekundový laser typu VISX STAR S4 IR.

4

Následne excimerový laser odstráni nežiadúce dioptrie. Počas zákroku dokáže technológia IR zabezpečiť správne umiestnenie každého jedného laserového lúču. Vďaka systému Active Track 3-D sa laserové pôsobenie pri odchýlke oka mimo bezpečnú zónu okamžite vypne.

5

Lamela sa vráti na pôvodné miesto a zahojí sa v priebehu nasledujúcich 12 hodín. Už niekoľko minút po zákroku tak budete môcť jasne pozerať na svet bez akejkoľvek bolesti.

Zaujali sme vás?

Pokiaľ máte od 18 do 40 rokov, odborníci našej očnej kliniky vám na základe svojich dlhoročných skúseností ochotne poskytnú svoje rady. Stačí sa objednať na bezplatnú konzultáciu.

Odoslaním formulára súhlasíte so správou, spracovaním a uchovaním vašich osobných údajov v uvedenom rozsahu (meno a priezvisko, kontaktné údaje) za účelom kontaktovania a dohodnutia termínu a druhu vyšetrenia v očnej klinike VESELY v zmysle zákona č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov.