Pohotovosť: +421 901 787 808
Kontakt: +421 2 3211 4646 alebo +421 2 3211 4644

Operácie očí

Pomáhame skvalitňovať život

Každý pacient prichádza s vlastným príbehom a predstavami, ktoré sa snažíme naplniť. Ako jediní na Slovensku používame na odstránenie dioptrických chýb prístroje certifikované vesmírnou agentúrou NASA.

CHCEM SA OBJEDNAŤ

Laserové operácie očí

Laserový zákrok je spôsob, vďaka ktorému môžete žiť spokojne a plnohodnotne bez okuliarov. VESELY Očná Klinika je jediné pracovisko na Slovensku, ktoré používa na odstránenie dioptrických chýb prístroje certifikované vesmírnou agentúrou NASA. Vďaka širokému spektru našich operačných zákrokov Vám vieme poskytnúť najbezpečnejšiu liečbu vašej dioptrickej chyby.

Viac informácií

Operácia sivého zákalu

Sivý zákal, odborne nazývaný katarakta, je ochorenie, ktoré skôr či neskôr postihne každého z nás. Netreba sa ho preto vôbec báť. Vo veľkej miere súvisí s vekom a zhoršuje zrakovú ostrosť. S dnešnou technológiou je však trvalé a bezbolestné riešenie sivého zákalu na dosah.

Viac informácií

Operácia šošovky

Vekom podmienené ochorenie zraku ľudovo nazývané „choroba krátkych rúk“, odborne starecká slabozrakosť je charakteristické zhoršeným videním na blízko a na pracovnú plochu. Kvalitné a ostré videnie opäť navráti implantácia multifokálnej šošovky.

Viac informácií

Operácia krátkozrakosti

Krátkozrakosť je operatívne odstrániteľná natrvalo a bezbolestne. Vďaka rôznorodej ponuke našich operačných výkonov vám individuálne na mieru vieme odporučiť najlepšiu možnú operačnú metódu na odstránenie vašej krátkozrakosti. Uvidíte!

Viac informácií

Operácia ďalekozrakosti

Trvalé a bezbolestné riešenie problémov s ďalekozrakosťou je na dosah. Precízna laserová korekcia alebo chirurgická implantácia šošoviek predstavujú bezpečnú liečbu Vám dopraje ostrý a jasný pohľad aj na blízko.

Viac informácií

Operácia keratokonusu

Keratokonus sa radí medzi zriedkavé ochorenia rohovky, kedy nerovnomerné zakrivenie rohovky spôsobuje astigmatizmus a krátkozrakosť. Podľa dostupných štatistík trpí týmto ochorením len pol percenta svetovej populácie. VESELY Očná Klinika je jediné súkromné pracovisko na Slovensku, ktoré poskytuje kompletnú liečbu ochorenia keratokonus.

Viac informácií

Operácia rohovky

Rohovka je číre a priehľadné tkanivo na povrchu oka, ktoré chráni jeho vnútorné časti. Dnešné možnosti liečby ochorení rohovky záležia od konkrétneho ochorenia a jeho stavu. VESELY Očná Klinika je jediným pracoviskom na Slovensku, ktoré poskytuje kompletnú liečbu ochorenia rohovky vo všetkých jeho štádiách.

Viac informácií

Operácia zeleného zákalu

Zelený zákal, odborne glaukóm, patrí do skupiny očných ochorení, ktoré sú spojené so zvýšeným očným tlakom a ktoré môžu bez správnej a včasnej liečby viesť až k úplnej slepote. Všetky neliečené glaukómové ochorenia majú za následok napredujúcu poruchu očného nervu, ktorá môže viesť až k úplnej strate zraku.

Viac informácií

Operácia sietnice

Ochorenia sietnice sú operatívne odstrániteľné a dokonca natrvalo! Posun modernej medicíny z posledných rokov umožňuje operačné postupy od jednoduchých, až po zložitejšie a taktiež redukovanie rizík ochorení.

Viac informácií

Aktuálne novinky

 • jún222017

  Cestujte zadarmo vlakom za ostrým zrakom!

  Milí priatelia, odteraz Vám cestu vlakom do Bratislavy na Vašu laserovú operáciu očí zaplatíme my!

  Čítať ďalej
  VESELY Očná Klinika
 • apr252017
  Zľava s filmom Cuky Luky

  Zľava 333€ na bezbolestné odstránenie okuliarov!

  S VESELÝM filmom CUKY LUKY vás zbavíme bezbolestne okuliarov a navyše so zľavou 333€!

  Čítať ďalej
  VESELY Očná Klinika
 • apr242017

  Zradné alergie

  Číhajú na nás najmä na jar a v lete, no niektorých ľudí vedia potrápiť aj na jeseň či dokonca v zime! Viete odlíšiť prejavy alergickej…

  Čítať ďalej
  VESELY Očná Klinika